LETNÍ ŠKOLA CEEPUS pro studenty všech programů

Pátek 29. říjen 2021, 10:51

LETNÍ ŠKOLA CEEPUS pro studenty všech programů denního, dálkového i kombinovaného studia

Letní škola bioetiky na Vídeňské univerzitě

• Organizátor: prof. Sigrid Müller a dr. Nenad Polgar
  • Termín: 26. června–1. července
  • Téma: “Responsibility for our world. Topics of environmental ethics”

Studenti obdrží stipendium CEEPUS, z nějž si budou hradit ubytování na kolejích a stravu.

Je potřeba se přihlásit ihned, dokud jsou volná místa.

Zkušenosti účastníků z minulých letních škol:

Návod na online přihlášení:

1. na webu ceepus.info klikněte vpravo nahoře "Sign in" a pak "Click here to register" (pokud jste se ještě nikdy neregistrovali)

2. vyplňte registrační údaje a aktivujte si účet prostřednictvím emailu, který Vám přijde.

3. Klikněte na "Your mobility applications" a pak na ikonku "Actions" (vlevo musí být aktuální akademický rok) klikněte Yes - 4. zaškrtněte čtvereček a dále vyplňujte tabulku

• rok 2021/2022
  • network je CIII-AT-0502...
  • postupujte dál podle zvolené instituce (host country ".....", host institution "....")
  • typ je "short term student"

5. dále vyplňujte žádost podle toho, jak se vás systém bude ptát (termín 4.–11. května 2022). Po vyplnění se dostanete na stránku s údaji v zelené a červené barvě - zbývá doplnit červené údaje.

Do motivace napište, na jakou letní školu chcete a proč (musí být uvedeno, že jde o letní školu!).

6. Nakonec je potřeba vyplněnou přihlášku odeslat (na stránce samotné mobility), kliknete na ikonku "submit".

Případné dotazy pište:

doc. Dominiku Opatrnému (dominik.opatrny@upol.cz)